אודות הילה

 

תמונה שלי לקטלוג

שלום, אני הילה – מייסדת החברה ואחראית לפיתוח קו המוצרים.

בכל פעם ששואלים אותי איך הגעתי לתחום בו אני עוסקת, עולה בי חיוך… ספר קטן, שעלה עשרה שקלים במבצע שינה את חיי.

את הספר הזה העוסק בארומתרפיה (תחום הטיפול בשמנים ארומתרפיים) קיבלתי מאימי. משום מה חשבה שיעניין אותי. באותה עת, סיימתי לימודי תואר ראשון בתחום תקשורת ומנהל עסקים והספרון היה משהו לקרוא בו כשיש לי מעט פנאי.

לא ציפיתי, אך הוקסמתי מהתיאורים בספר, ההסברים, צילומי הצמחים… כאילו הצלחתי להריח הכל דרך דפי הספר. בסוף הספר מציעה המחברת ערכה של 7 שמנים אתריים בסיסים, שלטענתה חיוני להחזיק בבית…רצתי וקניתי.

התחלתי בניסיונות ביתיים, אשר כללו שימוש בשמנים בתוך אמבט, במבער, ברטיות, ובעיסוי. במקביל רכשתי עוד ספרים רבים העוסקים בתחום הארומתרפיה והוקסמתי אף יותר מעולם צמחי המרפא, והצמא לידע והעשרה בתחום רק הלך וגבר.
כחלק מהרצון ללמוד ולהתפתח הצטרפתי לחברת ראן צמחים בע"מ כעובדת מעבדה, שם התוודעתי למאות צמחים שונים, דרכי ואופני השימוש בהם, שמותיהם השונים ופעילותם הרפואית. עד מהרה הפכתי לאחראית מעבדה ולאחר מכן, למנהלת התפעול של הקליניקה כולה. במסגרת עבודתי בקליניקה, צברתי ידע וניסיון טיפולי רב בכל הקשור לעולם הרוקחות הטבעית, ואף קיבלתי ערך מוסף בכך שזכיתי להכיר את הצמחים בצורתם המקורית (שורשים, עלים, זרעים), צבעם, ריחם, מרקמם השונה וכדומה – הרבה מעבר למה שמציע בית ספר ללימודי רפואת צמחים מעל גבי דפי הספרים.

בכל אותה העת, לאחר שעות עבודתי בקליניקה, עסקתי בהמשך פיתוח קו המוצרים. בתחילה, היו אלה חברותי ובני משפחתי אשר עשו שימוש במוצרים, אך אט אט גדל מעגל הלקוחות. תגובות הלקוחות והפרגון שקיבלתי הניעו אותי להמשיך קדימה ולפתח את סדרת Ha'lo שעוד רבים יוכלו ליהנות.

כהרבליסטית קלינית (מאבחנת ומטפלת באמצעות צמחי מרפא), המטרה שתמיד עומדת לנגד עיניי היא לייצר עבורכם, מוצרים איכותיים מצמחי מרפא אשר יעניקו לכם את הטיפוח והטיפול האולטימטיבי – גוף ונפש. אינני מתפשרת על איכות החומרים ולוקחת חלק נרחב גם בתהליך הייצור.

את התודה הגדולה ביותר, אני חבה לאמי. אמי אישה מדהימה , אשר זרעה בי את הזרע הראשון בתהליך הלמידה והיצירה הנפלאה הזו. ליוותה אותי לכל אורך הדרך, הייתה מתנסה במוצרים חדשים, חווה דעה ובעיקר העניקה המון אהבה וביטחון. היא תמיד עודדה אותי לעשות כל מה שעושה אותי מאושרת. היא זו שפתחה בפניי את העולם הנפלא הזה מבלי להתכוון. אמי הספיקה לקחת חלק נכבד בהתפתחותי, אך נפטרה בפברואר 2005 ממחלת הסרטן.
הפרפר בלוגו החברה מסמל חופש ומעוף, משהו שהיא תמיד החדירה בי ובאחיותיי כילדות. היא מלווה אותי בכל צעד והיא הפרפר שלי שמזכיר לי תמיד כמה חשוב להיות חופשייה, מאושרת וליצור תמיד מאהבה.

הילה עזרן, הרבליסטית קלינית מוסמכת Cl.H, הינה בוגרת השלוחה המקומית של מוסד הלימודים הקנדי הנכבד Wild Rose College of Natural Healing. חברה בעיל"ם, העמותה הישראלית לצמחי מרפא ומלמדת את תחום הרוקחות הטבעית בבית הספר לרפואה משלימה של סמינר הקיבוצים.