שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

העגלה שלי

העגלה שלי

סרום לפנים – איך משתמשים ומה היתרונות של השימוש בו

עולם היופי והקוסמטיקה מלא בתכשירים, מוצרים וחומרים שכדאי לנו לעשות בהם שימוש בתדירות כזאת או אחרת. יצרני התכשירים מכירים את הבעיות או התופעות שעלולות לקרות מתנאי מזג אוויר, מלחץ או מתח נפשיים, ממגורים באזורים מסוימים או אפילו רק מלוח זמנים ושגרה לחוצים. לא תמיד כל המוצרים נדרשים לשימוש על ידי כל אחד וחשוב מאד לדעת ולהבין את המטרות של כל מוצר וכל תכשיר. סרום הוא אחד מהמוצרים האלה, סוג שנחשב ליקר יותר, יחסית, מסוגים אחרים של מוצרי קוסמטיקה לפנים, ולכן הוא גם מאלה שחשוב אפילו יותר להבין מה המטרות שלו, באילו מצבים אמורים להשתמש בו ולמי בדיוק הוא אמור להתאים.

מהו סרום ומה התפקיד שלו בטיפוח עור הפנים?

ראשית חשוב להבין את המושג סרום. מדובר בהשאלה של מילה מהותית מהעולם של רפואת כלי דם. הסרום הוא נוזל שמופק מדם מזוקק ואינו כולל בתוכו מרכיבים של קרישת דם. מכאן שיש באפשרותו לסייע רבות בריפוי מצבים או מחלות שונות בכלי הדם. הבחירה בשם שכזה לתכשיר שיש בו חשיבות הופכת את הסרום לתכשיר שהרושם הוא שיש לו את היכולות והדרכים לסייע ולשקם מצבים אקוטיים בעור, בעיקר בעור הפנים. ישנם סרומים מסוגים שונים – לטיפול בעור הפנים, הגוף או השיער ואלה יהיו תכשירים לטיפול עמוק ויסודי. הסרום מגיע בדרך כלל בבקבוק קטן וקומפקטי, בגלל ריכוז החומרים הגבוה בו השימוש בדרך כלל יהיה בטיפות בודדות. 

תכשירי סרום לפנים, אם כך, מיועדים לשיקום ספציפי (מיצוק, הזנה, הבהרה וכו’) או לשם פתרון מהיר לבעיה מהותית. הסרום חודר לשכבות הפנימיות והעמוקות ביותר של העור, הוא נספג במהירות והתכונות המטיבות והחיוביות שבו עושות את פעולתן על מנת לשקם את העור ואת הפגמים שנותנים את אותותיהם כלפי חוץ. במקרים רבים הסרום ישיג את המטרות שלו והמראה המושלם, היפה והזוהר ישוב במהרה לעור הפנים, זאת בתנאי שנבחר הסרום שהכי מתאים לצורך הספציפי, שמתאים לסוג העור של המשתמש או המשתמשת ונבחר בקפידה על פי רכיביו. ההיצע כיום ברשתות והחנויות גדול מאד וחשוב לשים לב איזה סרום בוחרים ומה התכונות שלו. מכיוון שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה – לא מומלץ לבחור ללא השקעת תשומת הלב הראויה.

מתי משתמשים בסרום והאם הוא מתאים לכל אחד?

סרום לפנים, כאמור, זה שם כולל לקבוצה גדולה ומגוונת של תכשירים ומוצרים המיועדים לשימוש בעור הפנים. הסוגים השונים נבדלים זה מזה במטרות או בשימושים המיועדים להם ובדרך כלל אין סרום אחד שנותן מענה עבור כל הבעיות. להלן מספר דוגמאות לסוגים שונים של סרומים שנמצאים בשימוש שוטף וקבוע בקרב לא מעט גברים ונשים –

  • סרום להבהרת העור – עוצר את ייצור תאי הצבע שמכהים את העור או מעניקים לו גוון שזוף.
  • סרום המתאים לשימוש בעור שמן – תפקידו לעצור את הפרשת השומן ואט אט לייבש את העור.
  • סרום לשימוש בעור רגיל – מעניק שכבת הגנה ולחות ושומר שאיזון הלחות והיובש בעור לא יופר.
  • סרום המתאים לכל סוגי העור – סרום זה לא מטפל בבעיה נקודתית אחת ספציפית אלא מעניק שכבת הגנה כוללת על מנת שהעור לא יהיה חשוף לפגעים או נזקים שונים.
  • סרום לעור יבש או יבש מאד – מסייע בהגברת ייצור הלחות הטבעית על מנת לדאוג שהעור לא יתקלף או ייסדק בשל יובש יתר.

באופן כללי ישנה המלצה מצד אנשי מקצוע לעשות שימוש בסרומים מתאימים החל מאמצע או סוף שנות ה- 20. כשמדובר בנשים תהיינה אלה נשים שכבר עברו לידה או יותר מאחת (ואף יותר ככל שהגיל יעלה) והזמן והגיל יתנו את אותותיהם גם כל השכבות הנראות לעין של עור הפנים. חשוב שסוג העור או את השימוש הדרוש יאובחנו על ידי קוסמטיקאית מקצועית שיש לה ניסיון בהתאמת סרום ובאבחון בעיות שונות בעור. גם כשאין שום בעיה נראית לעין אפשר וכדאי להתחיל להשתמש בסרום על מנת להגן על העור מפני כל נזק שעלול לקרות לו וכך לדחות הופעה של כתמים או תופעות כאלה ואחרות.

איך בוחרים סרום ואילו סוגים קיימים כיום?

כבר הובן שיש חשיבות לבחירה נכונה של סרום לפנים. כיום יש מגמה לייצר סרומים ותכשירי קוסמטיקה כך שהם מבוססים על מרכיבים טבעיים, לא נוסו על בעלי חיים ושתהליך הייצור שלהם לא פוגע בשמירה על איכות הסביבה. מוצרים שכאלה מתאימים מאד למגמה הירוקה שקיימת בהרבה מאד ענפים מלבד תחום הקוסמטיקה ולכן היא גם מתאימה למי שאימץ אורח חיים טבעוני ונאלץ עד כה להימנע משימוש בתכשירים שנוסו על בעלי חיים או שלא היה ברור באופן מפורט האם נוסו או לא. לאחר מכן מגיע השלב של התאמה אישית שהיא חשובה כמובן לא פחות – מה סוג העור, מה הבעיה הספציפית שמעוניינים לטפל בה או להעלים אותה, האם יש חברה או יצרן שמועדפים לשימוש ועוד.

חשוב מאד לפעול על פי ההנחיות שמקבלים מאשת המקצוע, שכן היא מנוסה גם בהתאמת המוצרים ואבחון הבעיה. מכיוון שהסרומים לא עולים מעט והטיפול בעזרתם ממוקד ונקודתי – יש חשיבות להתאמה מדויקת ביותר שגם תביא איתה את התוצאות שהמשתמש או המשתמשת מקווים להשיג. בעזרת התמדה והיצמדות להנחיות המקצועיות לבטח התוצאות תהיינה משביעות רצון והמראה של עור הפנים ישתפר בצורה מעוררת התפעלות.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.