שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 399 שקלים • קנייה מאובטחת

זמני משלוח

העגלה שלי

רשימת המשאלות
הפרופיל שלי

איך לטפל בקמטי העיניים ולמצוא קרם עיניים מומלץ

קמטוטים באזור העיניים הם אחד הסימנים הראשונים להזדקנות העור והם בלתי ניתנים לשליטה או להעלמה מלאה. ובכל זאת, אם מטפלים בעור הפנים נכון ומקפידים גם על אורח חיים בריא, אפשר לטשטש את הקמטים וליהנות מעור פנים מתוח וזוהר יותר, וגם בגילאים המבוגרים. ניתן למצוא כיום מגוון רחב של תכשירי קוסמטיקה טבעית, המתבססים על רכיבים טבעיים מסוגים שונים העוזרים לשמור על עור פנים צעיר יותר וגם להתמודד עם הקמטים שבאזור העיניים.

אבל תחילה, למה קמטים ולמה באזור העיניים?

תהליך ההזדקנות של עור הפנים הוא תהליך טבעי, אבל קשה להתעלם ממנו כשהוא בא לידי ביטוי בפנים, ובמיוחד באזור העיניים. כבר בשנות ה – 30 המוקדמות ניתן לראות בזווית העין קמטוטים קטנים שעם הזמן הופכים לעמוקים ובולטים יותר ויותר. העור שסביב העיניים הוא עור דק מאד, בהשוואה לאזורים אחרים בפנים או בגוף. מתחתיו אין כמעט בלוטות חלב. שכבת השומן שמתחת לעור סביב העיניים היא דקה מאד ותפקידה העיקרי הוא להגן עליהן מפגיעות חיצוניות. קרני השמש החזקות, תהליך הזקנה הטבעי של העור וגם עיסוי חזק מדי של העור סביב העיניים, כל אלה הופכים את העפעפיים לרפויים יותר ואף גם למדולדלים יותר עם הזמן. כל זאת, יחד עם העובדה שמדובר בשכבת עור עליונה דלילה מאד בנימי דם, האחראיים על הזנת העור, הופך את האזור כולו לרגיש יותר מכל אזור אחר. בחירה בקרמים משקמים או קרמים טובים לעור, לרבות קרם עיניים מומלץ המכיל רכיבים טבעיים, יכולה לטשטש את הקמטים ולהזין את העור שסביב העיניים בכל הרכיבים הנדרשים לו. מכיוון שמדובר בעור דק מאד, רכיבים אלה חודרים אליו בקלות רבה ומשפיעים עליו מהר יותר.

בחירה בתכשירים טבעיים לטיפול בקמטי העיניים

קרם לחות לפנים, קרם רגיל לעור, פחות מתאים כטיפול לקמטי העיניים שכן הוא איננו מותאם באופן מלא לאזור זה ולא מציע לעור שסביב העיניים את ההגנה הנדרשת לו. מומלץ לבחור תכשיר קוסמטיקה טבעית המיועד לצורך זה, המכיל את חומרי הלחות והרכיבים הנוספים שחשובים לעור. אחד היתרונות הבולטים בתכשירים המתבססים על רכיבים טבעיים, בניגוד לתכשירים אחרים, הוא העובדה שהם אינם גורמים לאלרגיה או לרגישות לעור. העור שסביב העיניים, כאמור, רגיש מאד ומושפע במהירות מרכיבים מזיקים. קרם עיניים מומלץ הוא כזה המותאם לעור שסביב העיניים ואיננו מכיל רכיבים כימיים שונים, הגורמים לרגישות ופוגעים, בסופו של דבר, בעור. קרם עיניים המכיל וויטמינים חשובים כמו וויטמין C וויטמין E יכול להתאים כטיפול בקמטי העיניים וגם שמן נר הלילה אשר עשיר בחומצות שומן בלתי רוויות וידוע בסגולות המרפא שלו. רכיבים אלה ונוספים מנטרלים את השפעתם של הרדיקלים החופשיים ומעודדים את חידוש רקמת העור. כל אלה ועוד עוזרים לטשטש את הקמטים ולשוות לו מראה זוהר, חלק ומתוח יותר.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות דואר רשום או עם שליח עד הבית. 

דואר רשום – חינם בקניה מעל 129 ש"ח, או בעלות של 20 ש"ח, עד 14 יום, בכפוף לשירות דואר ישראל.
שליח עד הבית – חינם בקניה מעל 399 ש"ח או בעלות של 39 ש"ח, עד שלושה ימי עסקים (לאזורים מרוחקים ומחוץ לקו הירוק עד שבעה ימי עסקים).  
דילוג לתוכן