אודות החברה

הילה קוסמטיקה הרבליסטית בע"מ הוקמה בשנת 2008 ועוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תכשירי קוסמטיקה טבעיים המבוססים על תמציות צמחי מרפא.

חזון החברה

חברת הילה קוסמטיקה הרבליסטית בע"מ פועלת להגדלת המודעות לטיפוח טבעי ושיפור איכות החיים של לקוחותיה והינה הבחירה המועדפת של שוחרי הבריאות ואוהבי בעלי החיים.

אנחנו משתמשים באוצרות הטבע והופכים אותם לתכשירים מחוללי פלאות, תוך שימת דגש על יושרה מקצועית, מצוינות ושירות בלתי מתפשרים. אנו דוגלים ביחס הוגן, נתינה לזולת ויצירה מתוך שמחה ואהבה.

על סדרת המוצרים

סדרת תכשירי הקוסמטיקה והטיפוח הטבעיים של Ha'lo מבוססת על שילובים של תמציות צמחי מרפא טהורות ושמנים אתריים שנבחרו בקפידה תוך התאמת סגולות הריפוי שלהם לייעודו של כל תכשיר.

תכשירי הסדרה מותאמים לתנאי האקלים של ישראל ומיוצרים מצמחי מרפא אורגניים המגודלים בחווה בחבל יתיר אשר בצפון הנגב ומיוצרים בישראל תוך עמידה בתקני איכות מחמירים לאורך כל שלבי הגידול והיצור ובאישור משרד הבריאות. סדרת התכשירים מאושרת על ידי משרד התמ"ת כ"מוצר ישראלי".

המוצרים לא נוסו על בעלי חיים ומתאימים לטבעונים.

סדרת תכשירי Ha'lo משווקת לרשתות טבע, בתי טבע פרטיים ובתי מרקחת ברחבי הארץ.

הצוות שלנו

מוריאל גלבוע

מוריאל מנהלת רכש ואדמינסטרציה ואת מערך שירות הלקוחות. כמו כן אחראית על המסחר האלקטרוני ויצירת קשרים עסקיים במדינות זרות. מגיעה מתחום החינוך, בעלת תואר שני בניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית. אמא ל-3 בנות, סבתא ל-2 נכדים מתוקים ונשואה לאהבת חייה – יובל.

דיתי (יהודית) מורגן

דיתי מטפלת בלקוחות קמעונאים ומנהלת את מערך ההדרכות המקצועיות. את הכשרתה המקצועית כארומתרפיסטית רכשה ב- The Wilbury school of natural therapy באנגליה,בשנת 1997 ועוסקת מאז בתחום. כחלק מלימודיה התמחתה דיתי בקוסמטיקה טבעית, ובהמשך קיבלה את הכשרתה כדולה (סייעת לידה). דיתי מתגוררת בחוות סוסים, אוהבת טבע ובעלי חיים ומורה (בדימוס) ליוגה.

בין לקוחותינו:

WordPress Video Lightbox Plugin
גלילה למעלה