אודות הילה

הכל התחיל בספר קטן על ארומתרפיה שקיבלתי מאמי המנוחה תמר.
הוא פתח בפניי את הדלת לעולמם של צמחי המרפא. היתה זו אהבה ממבט ראשון, תחביב הפך למקצוע והמותג Ha'lo נולד.

אמי היתה אישה מטופחת מאוד, והקפידה תמיד לנקות ולהזין את עור הפנים שלה. אני זוכרת איך כילדה הייתי מתבוננת בה דקות ארוכות כשהיא מעניקה תשומת לב לכל חלק בפניה ובצווארה.

החיבור לעולם הטיפוח היה כל כך טבעי עבורי ועל אף שלמדתי מקצועות שונים ומגוונים, הדרך שלי כנראה נסללה מעצמה. התואר הראשון שלי הונח בצד וכמוהו גם לימודי טיפול באנשים באמצעות בעלי חיים, ומרגע שקיבלתי את הספר לא הפסקתי לנסות, להתנסות וללמוד. אמי ואחיותיי היו הנסייניות הראשונות שלי, גם מעגל חברותיי הקרובות התנסו ובמהרה הפכו להיות לקוחותיי הראשונות.  

שנות לימודי המקצועיים אשר הכשירו אותי להיות הרבליסטית קלינית (C.LH) לצד השנים בהן ניהלתי מעבדת צמחים גדולה, העניקו לי ידע רב וניסיון מעשי. בשנים אלו למדתי כי על מנת להעניק את הפתרונות הטובים ביותר וליצור תכשירים שיגרמו לשינוי אמיתי, חשובים שני פרמטרים עיקריים: איכות חומרי הגלם המשולבים במוצרים ומינון מדויק של הצמחים אשר מעניקים את הפעילות הרפואית לכל מוצר. זו הסיבה שהמוצרים מרוכזים מאוד, מוקפדים ומעניקים שינוי ממש מתחילת השימוש בהם.   

בתהליך פיתוח המוצרים בחרתי לשלב מיצויים של צמחים לצד שמנים אתריים על מנת להפוך כל תכשיר לאפקטיבי ביותר, מאחר ולא קיים שמן אתרי לכל צמח ניתן למצות חומרים פעילים שונים בתהליך השרייה של הצמחים ולהשתמש במגוון רחב יותר של צמחי מרפא.

במעבר מרקיחת בוטיק לייצור מתועש הקפדתי לשמור על ריכוז הצמחים במוצרים וכן על שיטות עבודה המבטיחות מיצוי מירבי של תכונות הצמח באיכות הטובה ביותר.

לאורך הדרך פגשתי אנשים נפלאים ומיוחדים וכל אחד מהם נתן לי משהו שלקחתי איתי לבניית העסק שלי ולהתפתחותי האישית. אני מאמינה בכל ליבי שכאשר אדם בדרך להגשמת ייעודו, היקום כולו מתגייס לעזרתו וכך הרגשתי בכל שלב בדרך הנפלאה שעברתי ועדיין עוברת.

הצמיחה וההתפתחות היא בלתי פוסקת ואני תמיד בהודיה, וזו הזדמנות נהדרת לומר תודה גם לכם, לקוחות נאמנים שמלווים אותי ואת Ha'lo בדרך.

הילה עזרן, מייסדת החברה, הינה הרבליסטית קלינית CL.H ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת.
מרצה ויועצת בתחום רקיחת צמחי מרפא וקוסמטיקה טבעית מזה 13 שנים.
חברה בעמותה הישראלית לצמחי מרפא – עיל"ם ובאיגוד הרבליסטים הקליניים.

WordPress Video Lightbox Plugin
גלילה למעלה