שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

טיפול טבעי בפיגמנטציה בפנים

המראה של עור הפנים צריך תמיד להיות זוהר, יפה ומושלם. הוא מהווה את נקודת המפגש בין אנשים ותמיד רושם טוב וחיובי יהיה מבוסס גם על אישיות ועל תקשורת חיובית וגם על המראה הטוב והמטופח של עור הפנים. מסיבה זו, גברים ונשים כאחד עושים לא מעט מאמצים ולפעמים גם משקיעים לא מעט כסף בשמירה אדוקה על עור הפנים, על טיפוח שלו שמותאם בדיוק לסוג העור ודואגים שהם תמיד ייראו טוב, יפה, ברעננות וערנות. יחד עם זאת ישנן לא מעט תופעות בעור הפנים שעלולות לפגוע במטרות של הטיפולים היומיומיים. פיגמנטציה היא אחת מהתופעות האלה. חשוב מאד לדעת שגם אם מאובחנת בעיה כזו או אחרת – ישנם כיום שלל טיפולים ופתרונות שיכולים לתת מענה מצוין ולסייע לכל אחד ולכל אחת להתגבר על מכשולים בדרך למראה מושלם של עור הפנים.

מהי פיגמנטציה ואיך היא משפיעה על המראה של העור?

ישנם חלקי גוף שחשופים יותר מאחרים לתנאי הסביבה ומזג האוויר. עור הפנים או אזורים שונים לאורך היד והרגל (במהלך הקיץ). פיגמנטציה היא הופעת כתמי צבע על העור, בגוון שונה מזה של העור שבו הם נמצאים. אמנם ברוב המקרים אין מדובר בסכנה בריאותית או במצב מסוכן לעור אלא מדובר בעיקר בהפרעה אסתטית, אך גם עם הפרעות אסתטיות לא הרבה אנשים מוכנים להשלים ובצדק. הם רוצים לשמור על מראה מושלם, על הופעה זוהרת ומרשימה וכתמי הפיגמנטציה עלולים להפריע בכך. כאשר יתעורר אצלם החשד לכתם על העור שנראה חשוד או שונה חשוב, ראשית, לפסול את היותו מסוכן אצל רופא עור מומחה ולאחר מכן אפשר לפנות לתחום הקוסמטיקה על מנת לבחון את האפשרויות המתאימות והרלוונטיות לטיפול.

ישנם סוגים שונים של כתמי פיגמנטציה – כתמים אלה יכולים להיות קבועים על העור וישנם כאלה שמשתנים על פי תנאי מזג האוויר או הלבוש שנבחר. כך או כך – אין הכרח להשלים עם הגזירה ולחשוב שצריך לחיות עם הכתמים האלה לנצח. בעיקר לא אם הם מצויים באזור הפנים. יש את מי שהכתמים יפריעו לו יותר או פחות ויש פה גם את העניין של השגרה או של מקום העבודה – מי שנפגש הרבה עם אנשים בפגישות רשמיות, לבטח יש בעיניו חשיבות גבוהה להופעה מסודרת, עסקית ומרשימה ולכן הוא יעשה כל שביכולתו להעלים את הכתמים. לאחר שמקבלים את ההחלטה למצוא את הפתרון ההולם והמתאים ביותר – זה הזמן לבחון את המוצרים או הטיפולים שקיימים כיום בשוק ולבחור מתוכם בתבונה ותוך התאמה אישית למצב.

מענה טבעי לכתמי פיגמנטציה בפנים

כמו בנושאים מגוונים אחרים בעולם היופי, האסתטיקה והקוסמטיקה, גם כאן אפשר וכדאי למצוא טיפול טבעי לפיגמנטציה בפנים. ישנם תכשירים יעילים וטובים מאד שלא מיוצרים מחומרים כימיים או תעשייתיים אלא מבוססים על מרכיבים טבעיים. תכשירים אלה לא נוסו על בעלי חיים ולכן גם מתאימים למי שמתבסס על תזונה ואורח חיים טבעוני ולכן מתאימים גם למי שבאופן כללי החיבור לאדמה ולטבע חשוב לו. בשנים האחרונות יש מודעות גבוהה מאד לכל הנושא של שמירה על איכות הסביבה והימנעות ממוצרים שמיוצרים במפעלים תעשייתיים שגם מזהמים את הסביבה וגם עלולים לגרום לנזק לטווח ארוך לחלקי הגוף השונים. מכאן שהתכשירים המבוססים על מרכיבים טבעיים הם הבחירה הנכונה במצב זה.

אפשר לומר שהטיפול בטבעי בכתמי פיגמנטציה יכול להיות שטחי או מעמיק. כך למשל, אפשר לעשות שימוש בתכשירי קוסמטיקה שונים שיבהירו את הכתמים או יהפכו אותם לאחידים על פני גוון העור הטבעי או הרווח יותר. זה הפתרון המומלץ, שכן הוא אינו פולשני או כרוך בטיפולים לא נעימים. בדרך זו גם אפשר לשלוט על אופן הטשטוש של הכתמים, שכן לא תמיד יש בכך צורך אלא במקרים שבהם אמורים להיפגש עם אנשים ויש חשיבות יתרה להופעה הפומבית. כאשר מדובר בתכשיר שמבוסס על מרכיבים טבעיים ללא ספק קל ונעים יותר לעשות בו שימוש והתחושה טובה ונעימה על גבי העור. אחרי מריחת התכשיר אפשר להמשיך בשגרת הטיפוח הרגילה – איפור או לבוש מרשים.

מה האפשרויות הנוספות של טיפול בכתמי פיגמנטציה בפנים?

טיפול טבעי לפיגמנטציה בפנים הוא כאמור האפשרות המומלצת ביותר כיום ותמיד כדאי להעדיף את סוג הטיפול הזה. האפשרויות האחרות הן קילוף של שכבת העור החיצונית או טיפולים לייזר שונים שהבעיה המרכזית איתם היא הנזק לטווח ארוך שהם עלולים לגרום. חשוב מאד לדעת כמה שיותר על הפיגמנטציה לפני שמקבלים את ההחלטה החשובה איך לטפל בה, שכן ידוע כיום שאין מדובר בבעיה אגרסיבית או כזאת שמצדיקה פתרונות כמו קילוף העור או חדירה פנימה אל השכבות המעמיקות. את אותן התוצאות אפשר יהיה להשיג גם באמצעים תכשירים המבוססים על מרכיבים טבעיים וללא כל ספק השימוש בהם עדיף עשרות מונים על כל פגיעה בעור, גם אם נדמה שהיא בקנה מידה קטן או תשפיע לטווח הקצר בלבד.

קילוף העור או שימוש בלייזר אולי ייראו יעילים על פני השטח והמראה יהיה כזה ללא כתמי הפיגמנטציה אך אי אפשר יהיה באמת לדעת האם חלו שינויים במבנה השכבות הפנימיות או אילו תופעות לוואי עלולות להופיע יום אחד, גם זמן רב אחרי הטיפול. מכיוון שמדובר בבעיה אסתטית ולא רפואית – כדאי מאד לשמור על טיפול שטחי, קל ושאינו פולשני וזה בדיוק מה שמציע טיפול טבעי לפיגמנטציה בפנים. תכשירים נעימים למגע ושימוש, ריח עדין ונעים ותחושה אמיתית של חומר טבעי שלא מעורבבת בו כימיה או פיזיקה.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.