קרם פנים מומלץ

מעוניינים בקרם פנים מומלץ, המתבסס על רכיבים טבעיים בלבד? רכיבים שטובים ובריאים לעור הפנים שלנו, רכיבים בעלי סגולות בריאות רבות? קרם פנים מומלץ הוא כזה המתבסס על פיתוחים של הרפואה ההרבליסטית, הרפואה הטבעית, הרואה בגוף ובנפש כאחד! תכשירי הקוסמטיקה של הרפואה ההרבליסטית, לרבות הקרמים לפנים, מכילים תמציות צמחים, המוכרות עוד מתקופת הרמב"ם. זאת, לצד וויטמינים, מינרלים ורכיבים נוספים, הנדרשים לשמירה ולהזנת עור הפנים והם אלה המשווים לו את המראה החלק, המתוח והזוהר.

שימוש בקרם פנים טבעי – מומלץ כפתרון לטווח הארוך

עור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. חשוב לנו להיראות יפים, מטופחים וגם צעירים, ובמקביל לשמור על עור פנים חלק, מתוח וגם זוהר. בעיות בריאות שונות, קלות או קשות, יכולות להשפיע על עור הפנים באופן ישיר, וכך גם הגיל שלנו, מצבי הרוח ומידת העייפות שלנו. בחירה נכונה בקרם פנים טבעי יכולה לעזור לנו לשמור על מראה העור למשך שנים רבות, ומבלי לסבול מפגמים חיצוניים וקמטוטים רבים. הקפדה על שגרת טיפוח יום יומית והיגיינת עור נכונה הן הכרחיות, לנשים ולגברים כאחד, וכבר מגילאי ה – 20, 30.

קרם לחות זרעי רימונים למיצוק ומתיחת העור

קרם לחות קמומיל ולבונה לאיזון והרגעת העור

קרם לחות גרניום לאיזון עור הפנים

קרם פנים מומלץ הינו כזה המכיל רכיבים טבעיים המזינים ומשקמים את עור הפנים. למשל, קרם לחות המכיל זרעי רימונים, העוזרים למיצוק ולמתיחת העור. גם קרם לחות לפנים המכיל גרניום עוזר לשמירה על העור ובעיקר תורם לאיזון שלו. צמח הגרניום ידוע בסגולות הבריאות השונות שלו, לרבות היותו משפיע ישירות על פעילות בלוטות החלב ומאזן אותן. הקרם נספג במהירות בעור הפנים, הוא מעניק לו את מידת הלחות הנדרשת לו והופך אותו לגמיש ולרענן הרבה יותר מכפי שהיה קודם לכן. קרם פנים מומלץ המכיל קמומיל, ושרף מצמח הלבונה למשל, עוזר לאיזון ולהרגעת עור הפנים, ובמיוחד במקרים של עור בעייתי ושומני מאד.

התאמה נכונה של קרם פנים

התכשירים הקוסמטיים, המוצעים כיום על ידי רפואת הצמחים, עוזרים לטפל בבעיות עור שונות, כאמור, וגם נחשבים כחלק משגרת הטיפוח היום יומית. קרם פנים מומלץ שהינו קרם טבעי מהווה חלופה מושלמת לקרם, המכיל חומרים כימיים שונים, הידועים כמזיקים מאד וכאינם מומלצים על ידי המטפלים ברפואה המשלימה. חומרים אלה עשויים לגרום לתופעות שונות בעור, לגרד מציק, לאדמומיות וגם לאלרגיה ובמקרים של בעיית עור אף להחמיר את מצבה.

רוצים לרכוש קרם פנים מומלץ וטבעי אבל מתלבטים באיזה קרם לבחור? אני הילה עזרן, הרבליסטית קלינית מוסמכת. מייסדת המותג Hal'o, המציעה כיום ליין של תכשירים קוסמטיים ומוצרים טבעיים, המתבססים על רכיבים צמחיים מסוגים שונים. כל אחד ממוצרים אלה, לרבות הקרמים המיועדים לעור הפנים, מותאם באופן נקודתי לצרכיו של המטופל ומשמש כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח היום יומית והשמירה על העור. אתם מוזמנים ליצור עימי קשר לקבל פרטים נוספים על התכשירים הקיימים.

שם הקרם

שם הקרם

שם הקרם

אהבתם? שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp