שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 399 שקלים • קנייה מאובטחת

זמני משלוח

העגלה שלי

רשימת המשאלות
הפרופיל שלי

למה חשוב לנקות את הפנים לפני השינה?

טיפול וטיפוח עור הפנים הן משימות הדורשות מאתנו השקעה, לעיתים בשעות לא שגרתיות. אז למרות שעבור רבות ההקפדה היומיותית היא מאיתנו והלאה במיוחד בשעות הבוקר והלילה הקשות, המומחים טוענים שהשקעת כמה דקות בניקוי הפנים לפני השינה, יכולה להועיל מאוד. לכן רגע לפני שנרדמים מול המסך, מומלץ לדדות אל חדר האמבטיה ולעשות מאמץ אחרון. הבטחה שלנו: זו תהיה השקעה משתלמת. בהתחייבות!

נתחיל עם למה ומשם נמשיך

ככל שאנחנו מתבגרות העור שלנו דורש יותר ויותר תשומת לב ולמרבה הצער אין קיצורי דרך. כך שאם בשנות צעירותנו היה מספיק למרוח קרם פנים מומלץ לשמירה על הלחות הטבעית של העור ותו לא, הרי שככל שחולפות השנים נדרשת השקעה גם בשעות נוספות של היום, כולל שעות הערב. אך יש בונוס – ומי שטרחה בערב שבת תאכל בשבת, או במקרה הזה: מי שטרחה לנקות את הפנים בערב תראה הרבה יותר יפה בבוקר המחרת. זה בדוק.

כל הסיבות לנקות את עור הפנים לפני השינה

בסופו של יום שגרת הטיפוח שלכן לפני השינה צריכה לנבוע מהבנתם של שני משתנים עיקריים והם: למה? ואיך? בכל הנוגע למשתנה הראשון, כפי שצוין לעיל עור הפנים זקוק לשגרת טיפוח וככל שהזמן עובר עליה להיות הרבה יותר ממוקדת ואיכותית. סיבות נוספות עבורן מומלץ לנקות את עור הפנים לפני השינה:

·         איפור, זיהום אוויר ושאר מזהמים

לאורך היום עור הפנים שלנו הוא החשוף ביותר למזהמים מסוגים שונים. מלבד מוצרי איפור בהם נעשה שימוש, במהלך היום אנו חשופות לזיהום אוויר, עשן מכוניות, פיח, או קרינה ממכשירים דיגיטליים מסוגים שונים אשר כל אלו ועוד עלולים להשפיע על מראה העור. לכן קיימת חשיבות רבה לשטוף את כל אלו מעלינו עם סבון פנים ייעודי בסוף היום וככלל רצוי לעשות שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית.

·         שינויים במצב הצבירה

במהלך השינה העור שלנו מחליף תפקיד וכשאנו ישנות הוא ערני ועסוק בתיקון הנזקים השונים אליהם נחשף במהלך היום. לכן כדי לייעל ולשפר את יכולות הטיפול הטבעיות שלו, מומלץ לנקות אותו היטב ובמקביל אף לסייע לו על ידי המוצרים המתאימים. יש לציין כי באיכותם של מוצרים אלו מומלץ להשקיע על מנת לראות את התוצאות באור יום.

ולסיכום – שגרה טיפוח נכונה תוביל למראה רענן וצעיר

בין אם על ידי מריחת קרם המיועד ללילה קרם פנים מומלץ ללילה אשר יכול לסייע בחידוש העור ובהזנתו תוך שמאפשר לעור להירגע ולנשום ובין אם על ידי ניקוי עור הפנים בעזרת סבון פנים ייעודי, ניקוי העור לפני השינה זו פעולה חשובה מסיבות רבות וטובות. עם זאת, על מנת לזכות לתוצאות מיטביות מומלץ לפנות להרבליסטית קלינית עם התמחות בטיפול בעור ולה ליין של מוצרים על מנת שתוכל לספק הכוונה וייעוץ ובד בבד, להתאים את המוצרים הנכונים בקלות וביעילות.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות דואר רשום או עם שליח עד הבית. 

דואר רשום – חינם בקניה מעל 129 ש"ח, או בעלות של 20 ש"ח, עד 14 יום, בכפוף לשירות דואר ישראל.
שליח עד הבית – חינם בקניה מעל 399 ש"ח או בעלות של 39 ש"ח, עד שלושה ימי עסקים (לאזורים מרוחקים ומחוץ לקו הירוק עד שבעה ימי עסקים).  
דילוג לתוכן