שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

העגלה שלי

העגלה שלי

איך הכל התחיל

איך הכל התחיל

הכל התחיל בספר קטן על ארומתרפיה שקיבלתי מאמי ז"ל.

אמי היתה אישה מטופחת מאוד, והקפידה תמיד לנקות ולהזין את עור הפנים שלה. אני זוכרת איך כילדה הייתי מתבוננת בה דקות ארוכות כשהיא מעניקה תשומת לב לכל חלק בפניה ובצווארה.

החיבור לעולם הטיפוח היה כל כך טבעי עבורי ועל אף שלמדתי מקצועות שונים ומגוונים, הדרך שלי כנראה נסללה מעצמה. התואר הראשון שלי הונח בצד וכמוהו גם לימודי טיפול באנשים באמצעות בעלי חיים, ומרגע שקיבלתי את הספר לא הפסקתי לנסות, להתנסות וללמוד. אמי ואחיותיי היו הנסייניות הראשונות שלי, גם מעגל חברותיי הקרובות התנסו ובמהרה הפכו להיות לקוחותיי הראשונות.  

הספר פתח בפניי את הדלת לעולמם של צמחי המרפא והיתה זו אהבה ממבט ראשון. תחביב הפך למקצוע והמותג  Ha’lo נולד. שנות לימודי המקצועיים אשר הכשירו אותי להיות הרבליסטית קלינית (C.LH) לצד השנים בהן ניהלתי מעבדת צמחים גדולה, העניקו לי ידע רב וניסיון מעשי. 

בשנים אלו למדתי כי על מנת להעניק את הפתרונות הטובים ביותר וליצור תכשירים שיגרמו לשינוי אמיתי, חשובים שני פרמטרים עיקריים: איכות חומרי הגלם המשולבים במוצרים ומינון מדויק של הצמחים אשר מעניקים את הפעילות הרפואית לכל מוצר. זו הסיבה שהמוצרים מרוכזים מאוד, מוקפדים ומעניקים שינוי של ממש מתחילת השימוש בהם.   

בתהליך פיתוח המוצרים בחרתי לשלב מיצויים של צמחים לצד שמנים אתריים על מנת להפוך כל תכשיר לאפקטיבי ביותר, מאחר ולא קיים שמן אתרי לכל צמח ניתן למצות חומרים פעילים שונים בתהליך השרייה של הצמחים ולהשתמש במגוון רחב יותר של צמחי מרפא.

העשייה שלי מוקדשת לזכרה של אמי הנפלאה תמר אשר לימדה אותי כי חופש, מעוף ונתינה חשובים מאין כמותם ויצירה מתוך שמחה ואהבה מעניקה תמורה שאין לה מחיר.

אורה תמיד מאיר לי את הדרך.

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.