שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

העגלה שלי

העגלה שלי

טיפול טבעי לפיגמנטציה בפנים

ככל שאנו מתבגרים, מופיעים על העור שלנו כתמי צבע כהים. תופעה זו נקראת פיגמנטציה של העור והיא אינה ייחודית רק לפנים. ניתן לראות אותה בכל מקום בגוף, והיא תופעה טבעית. עם זאת, בשל העובדה שפעמים רבות הפיגמנטציה הזו אינה אסתטית בשל ההפרעה לאחידות הצבע של העור, רבים מנסים למנוע את הופעת הכתמים בדרכים מגוונות ובאמצעות טיפולים שונים.

בכל הנוגע לאיזון ומניעת פיגמנטציה בפנים טיפול טבעי מציג כיום חזית מבטיחה. אבל, לפני שנסקור את צמחי המרפא המסייעים בטיפול בפיגמנטציה בפנים, נדון בגורמים המעודדים הופעה של כתמי העור ואיך ניתן למנוע אותם.

הגורמים העיקריים

ישנם שני גורמים עיקריים להופעת פיגמנטציה בפנים שעליהם יש לנו שליטה (מה שבא להוציא את המרכיב הגנטי). הראשון הוא חשיפה לשמש. חשיפה מרובה לשמש ללא אמצעי הגנה מתאימים מובילה באופן ישיר להופעת כתמים בעור. אם אתם אוהבים לבלות בים, בדגש על שעות הבוקר המאוחרות והצהרים המוקדמות, הרי שאתם חושפים את עצמכם לסיכון של היפגעות מקרני השמש החזקים.

חשיפה מרובה לשמש לא רק שמובילה לכתמי עור ולפיגמנטציה של הפנים, אלא שהיא גם מגבירה מאוד את הסיכון ללקות בסרטן העור. לכן, מומלץ להימנע מלצאת לשמש בשעות הללו ובכל מקרה להשתמש בכובע ובתכשירי הגנה למניעת נזקי השמש.

גורם נוסף שמוביל לפיגמנטציה של הפנים הוא עישון. מלבד ההשפעות ההרסניות הרבות שיש לו על הגוף, עישון מוביל גם לפגיעה בעור משלל בחינות. בין היתר ניתן למנות הזדקנות מוקדמת והופעת פיגמנטציה. הפתרון לבעיה הזו הוא פשוט, הפסיקו לעשן והימנעו מהימצאות בחברת מעשנים.

איך מטפלים?

כמו שנאמר קודם בכל הנוגע פיגמנטציה בפנים טיפול טבעי מהווה את אחד התחומים המבטיחים ביותר. כבר בימי קדם הבינו בני האדם את הפוטנציאל הטמון בצמחים מבחינה רפואית, והמסורות של הפקת תמציות מרפא לבעיות שונות עברו מאב לבן וממרפאה אחת לתלמידתה. כיום, הרבליסטים קליניים מתמחים בשימוש בצמחי מרפא לטיפול בבעיות גוף ונפש, בדגש מיוחד על טיפול בנגעי עור. לכן, על מנת להימנע ככל האפשר משימוש בכימיקלים תעשייתיים העלולים לגרום לשלל תופעות לוואי, מומלץ ראשית כל לבחון את האפשרות של הקלת ומניעת פיגמנטציה בפנים על ידי טיפול טבעי.

ישנם מספר צמחים, מוכרים יותר ופחות, המסייעים לטיפול בפיגמנטציה בפנים. המוכרים שבהם הם הלימון והגזר, שתמציות ושמנים המופקים מהם ידועים מזה דורות כמסייעים לטיפול בבעיות גוף ונפש, גם ההשפעה שלהם על כתמי עור ניכרת.

צמחים פחות מוכרים המשמשים בין היתר לטיפול טבעי בפיגמנטציה של העור הם שמן זרעי רימונים ולבנדר (אזוביון). הפקה של שמן זרעי רימונים הינה תהליך מסובך ויקר, אך סגולותיו הרפואיות בשלל תחומים הן מדהימות. שמן לבנדר משמש גם הוא בין היתר לטיפול בכתמי עור, והוא מהווה מרכיב חשוב בקרמים טבעיים לאיזון העור.

לסיכום, הטיפול הטוב ביותר הוא הימנעות. מניעה של כתמי פיגמנטציה כרוכה בעיקר בהגנה על העור מפני השמש.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.