שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

העגלה שלי

העגלה שלי

טיפוח טבעי – כל היתרונות

המודעות הרבה לבריאות הולידה שלל של פתרונות, הלוקחים חלק בתחומי החיים השונים. גם בתחום הטיפוח ניתן למצוא כיום מבחר עצום של מוצרים, הנחשבים לפופולאריים במיוחד בקרב רבים והם מהווים פתרון מושלם למי שבריאות חשובה לו. כאלה בדיוק הם המוצרים הטבעיים, אותם ניתן למצוא בחנויות רבות בכל הארץ והם מביאים יתרונות, שקשה להתעלם מהם.

רכיבים טבעיים ומזינים

מוצרי קוסמטיקה טבעית הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאד ולא בכדי. אחד היתרונות הבולטים של מוצרי הטיפוח הטבעיים הוא העובדה, וכפי שניתן לנחש, הם מתבססים על רכיבים טבעיים. אלה יכולים להיות למשל צמחים מסוגים שונים, שמנים ועוד. לכל אלה סגולות בריאות רבות והם ידועים כמזינים מאד, הן את עורנו והן את שערנו.

ללא חומרים משמרים ותוספות מזיקות שונות

רבות דובר אודות נזקיהם של החומרים המשמרים, החומרים הכימיים השונים וכל התוספות למיניהן המוכנסות ישירות למוצרי הקוסמטיקה השונים. בניגוד להם, מוצרי קוסמטיקה טבעית נטולים חומרים שאינם טבעיים ולכן הנזקים הם מהם והלאה. ניתן לראות ברשימת המרכיבים שלהם חומרים טבעיים מסוגים שונים, וזאת במקום אותן תוספות שבחלקן מכילות רעלים, שמהם מומלץ להתרחק ועל אחת כמה וכמה לא למרוח על העור או על הציפורניים.

יעיל בהשוואה לפתרונות אחרים

מוצרי הטיפוח הטבעיים ידועים בהיותם יעילים מאד, בהשוואה לפתרונות אחרים. מוצרים אלה הם פרי פיתוח של שנים ובדיקות רבות המתבצעות לכל אותה תקופה יכולות להעיד על מידת היעילות והאיכות שלהם. רבים מאתנו נוהגים להשקיע לא מעט כסף ברכישת מוצרי קוסמטיקה. רכישת מוצרי קוסמטיקה טבעית יכולה לחסוך בטווח הארוך הוצאות רבות, שכן העור וגם הציפורניים זוכים לרכיבים איכותיים, טובים ומזינים ופחות צפויים לסבול מבעיות שונות.

מתאים לכל אחת ואחד

מוצרי הטיפוח הטבעיים יכולים להתאים לכל אחד ואחת. בעוד שישנן מגבלות מסוימות לעיתים על השימוש במוצרים שאינם טבעיים (בשל רכיבים מסוימים שבהם), מגבלות אלו אינן חלות לרוב על המוצרים הטבעיים. ישנם מוצרי טיפוח טבעיים המתאימים לסוגים שונים של עור ולמטרות טיפוח שונות, כך שכל אחת וכל אחד יכולים למצוא את הפתרון האידיאלי עבורו.

לבדוק לפני

על הצרכן מוטלת האחריות לבדוק את המוצר לפני הרכישה, בין אם הוא טבעי ובין אם לאו. כדאי מאד לקרוא את רשימת המרכיבים של המוצר ולוודא שאכן מדובר ברכיבים טבעיים. מומלץ לבחור במוצר טיפוח המתאים במדויק לסוג העור, ואם מתלבטים כדאי לנסות סוג אחד ולאחר מכן לנסות סוגים נוספים. כך אפשר לאתר בקלות רבה יותר את מוצרי הטיפוח הטבעיים המתאימים, אלה המוצעים על מדפי החנויות השונים ומחזירים לנו, ובעיקר לעור שלנו ולציפורניים שלנו את כל מה שהם צריכים כדי להיות יפים, מטופחים וגם בריאים יותר.

 

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.