שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 199 שקלים • קנייה מאובטחת

העגלה שלי

העגלה שלי

העגלה שלי

פילינג על סוגיו השונים

פילינג הוא שיטת טיפול קוסמטית, הנחשבת לבין הפופולאריות ביותר לצד שיטות נחשבות נוספות. באמצעות הפילינג מסירים את תאי העור המתים ומחיים אותו. בזכותו הופך עור הפנים שלנו לחלק יותר, זוהר יותר וגם יפה יותר וצלקות וגם כתמים על העור, שנוצרו לאורך השנים, מיטשטשים מאד, וחלקם אף אט אט נעלמים. ישנם סוגים שונים של פילינג, הנבדלים אלה מאלה בחומרים שמהם הם עשויים וגם במידת העומק שאליו הם מגיעים.

על יתרונותיהם של החומרים הטבעיים

אחד מסוגי הפילינג הקיימים כיום הוא פילינג טבעי לפנים. לצדו ישנו פילינג שאיננו מכיל חומרים טבעיים והוא יכול להיות פילינג יסודי מאד, אותו מבצעים באמצעות תכשיטים מיוחדים והוא נועד להעלים כתמים בולטים וגם קמטים והפילינג העמוק, שחודר אל שכבות העור העמוקות והוא נחשב להליך רפואי של ממש. אותו מבצעים לרוב בחדר הניתוח והוא נעשה בהרדמה חלקית על ידי רופא מוסמך. יתרונותיהם של החומרים הטבעיים , צמחים למיניהם וגם שמנים מיוחדים, הנמצאים בתוך הפילינג הם רבים. חומרים טבעיים ידועים בסגולות בריאות רבות המחזירות לעורנו את הלחות שאיבד, את הזוהר וגם את החלקלקות שלו. הם לא רעילים ולכן גם לא מזיקים והם קלים יותר לספיגה וגם למיצוי.

מדוע פילינג טבעי לפנים עדיף על סוגי הפילינג האחרים

בעיות עור למיניהן, הבאות לידי ביטוי בתצורות שונות, יכולות לגרום לתחושה עצמית לא טובה ולתחושות נוספות, הנלוות לכך. הנזקים על העור הם בולטים מאד ולפעמים איפור לא יכול להסתירם. לעיתים אין מנוס וחשוב לחפש את המענה המתאים. האפשרות לטפל בהן באופן טבעי ומבלי לחשוף את העור, שגם כך ניזוק, לחומרים רעילים בחלקם, שלא תמיד טובים לו, היא פתרון אידילי עבור הסובלים מבעיות עור שונות, מצלקות, קמטים וגם כתמים על העור (בין אם אלו כתמי שמש או כתמי גיל). ניתן למצוא כיום תכשירי פילינג טבעי בחנויות השונות ואפילו להכין פילינג באופן עצמאי.

כיצד תורם הפילינג לחידוש העור

הפילינג לכשעצמו, כשיטת טיפול קוסמטית, תורם רבות לחידוש העור ועל אחת כמה וכמה כאשר זה פילינג טבעי. מכיוון שנשים וגם גברים רבים אינם מוצאים את הזמן לטפח את עורם ולדאוג לו, ניתן באמצעות הפילינג להשיב לו את הזוהר שאותו רוצים ולהסיר את תאי העור המתים על מנת לאפשר לעור לחדש את עצמו. הסרת התאים המתים מקלפת למעשה את הנזקים החיצוניים הנמצאים על גבי העור, אלה שאותם אנו רואים. אלה יכולים להיות כתמי גיל או כתמי שמש, צלקות אקנה וסימנים אחרים על העור, שהופכים בולטים יותר ויותר ככל שחולפות השנים.

למעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים שמציע פילינג טבעי, מומלץ מאד לפנות אל המומחים. לחברות המתמחות בייצור מוצרי קוסמטיקה טבעית, לרבות פילינג. חברות אלו שמות דגש על האיכות ומאפשרות ללקוחותיהן למצוא מוצרים בהתאמה אישית, מוצרים יעילים הידועים בסגולות הרבות שלהם.

אולי יעניין אותך גם

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

חיפוש מוצרים באתר

שירותי שילוח וזמנים

את ההזמנות ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית.
בקניה עד 198 ש”ח – 20 שקלים למשלוח.
בקניה מעל 199 ש”ח – משלוח חינם.
 
שליח עד הבית – עד 3 ימי עסקים (אזורים מרוחקים, קיבוצים ומחוץ לקו הירוק עד 6 ימי עסקים).
 
לקוחות יקרים, אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ומשתדלים לתת את השירות הטוב ביותר. לצערנו זמן המשלוחים יכול להתעכב בעקבות המצב הבטחוני. אתכם.ן הסליחה 🙏🏼

ברוכים הבאים למועדון

קוד קופון: halo30

לקוחות יקרים,
ביום הזכרון לחללי צה”ל, יום שני ה-13.5.24 וביום העצמאות, יום שלישי ה-14.5.24 לא יבוצע איסוף ופיזור משלוחים .

ניתן לבצע הזמנות כרגיל, פעילות חברת השליחויות תתחדש ביום רביעי -15.5.24.